Vznik

Po rokoch pôsobenia v zahraničí sme sa rozhodli zúročiť naše poznatky a otvoriť prevádzku kamenárstva, špecializujúcu sa na výrobky z prírodného a technického kameňa pre interiérovú architektúru. Od malej začínajúcej firmy sme postupným rozšírovaním vytvorili firmu jedinečnú svojho druhu. Na ploche 3600 m2 nájdete okrem výrobnej časti s najmodernejšími technológiami priestranný showroom a sklad s viac ako 10 000 m2 materiálu.

Individuálny a profesionálny prístup

Kamenárstvo STONE patrí na Slovensku medzi lídrov v kamenárskom odvetví. Spolupracujeme s kuchynskými štúdiami, stavebnými firmami, architektmi, projektantmi a samozrejme aj s koncovými zákazníkmi. Pôsobíme na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku a v iných štátoch EU. Náš vysoko kvalifikovaný a zručný tím má možnosť vytvárať produkty najvyššej kvality za pomoci najmodernejších technológií, ako sú CNC vodný lúč, leštiace stroje a iné špeciálne CNC kameňoobrábacie stroje.

Inovácie

Vízia firmy je neustále sa zlepšovať. Našou úlohou je sledovať súčasné trendy, vyberať pre vás tie najlepšie materiály a zvoliť najlepší systém na ich opracovanie, aby spĺňali vaše požiadavky. Snažíme sa počúvať nie len zákazníkov, ale aj naších kolegov či dodávateľov, ktorí rozširujú náš obzor a posúvajú nás vpred. Kamenárstvo prešlo medzičasom zmenami, ktoré už zaznamenali viaceré pracovné úspechy. V sekcii blogových príspevkov alebo prostredníctvom príspevkov na sociálnej sieti sa vás snažíme priblížiť k našim realizáciám a ponúknuť vám rôzne možnosti, nápady, trendy a inšpirácie. Staňte sa našim fanúšikom, sledujte nás na Facebooku a Instagrame a pridajte sa k nášmu malému kamennému svetu.